• Ako to celé začalo?

  elektrikar
  Hneď po strednej škole sme sa partia mladých chalanov vybrali do nemecka zarobiť nejaké peniaze. Našou výhodou bolo, že sme mali technické školy zamerané na elektrotechniku a nadobudnuté skúsenosti v oblasti stavieb, čím sa nám otvorili možnosti v tejto sfére. Začali sme pracovať pre jedného pána v nemecku, kde sme sa venovali stavbárskym a elektrikárskym prácam. Vďaka tejto príležitosti sme nadobudli ešte viac skúsenosti a keďže za našou prácou boli výsledky a kvalitná práca, začalo nás oslovovať stále viac ľudí na rôzne projekty.
 • Zásadný miľnik

  robotnik
  Na žiadosti stále viac záujemcov o naše služby sme sa rozhodli založiť svoju vlastnú firmu. Nebolo to úplne jednoduché, ale vďaka vášni a dobre odvedenej práci sme si začali budovať meno na nemeckom trhu. Ziskavali sme odporúčania od domu k domu každou novou zákazkou.
 • Naša príležitosť

  stavbar
  Všetko však skutočne odštartovalo až vtedy, keď sa naša práca dostala až k jednému investorovy v nemecku, s ktorým sme začali realizovať veľké projekty. Podieľali sme sa na rozsiahlych budovách, firmách a významných zákazkách. Vďaka tejto príležitosti sa naša práca a znalosti posunuli o veľmi významný kus dopredu. Dnes sa radíme medzi sa radíme medzi najžiadanejších stavbárov v Bavrosku a máme pod sebou 20 šikovných a certifikovaných zamestnancov.
 • Spolupráca s vami
  Bude nám cťou, ak vás osloví naša práca a nami nadobudnuté skúsenosti budeme môcť realizovať pre vás.